ساخت استخر شنا و جکوزی با طراحی خلاق و فناوری روز تخصص ماست.

اعضای تیم آکام استخر ، بعد از سالها کسب تجربه در حوزه و شاخه های مرتبط با تصفیه آب ، طراحی و ساخت مجموعه های کوچک و بزرگ آبی از جمله ساخت استخرهای خانگی و عمومی ، در سال 1396 بر آن شد تا ادامه مسیر حرفه ای خود را در قالب شرکت  آکام استخر برگزیند.

از ویژگی ها و اهداف ممتاز ما در این مسیر میتوان به این موارد اشاره کرد :

پایداری بر روی اجرای اصول علمی طراحی و ساخت استخر و عبور نکردن ار خطوط قرمزی که منافعی کوتاه مدت برای تیم آکام استخر و در بلند مدت خساراتی جبران ناپذیر برای مشتریانی خواهد داشت که غالبا از جزییات بسیار مهم آگاه نیستند.

استفاده از نیروهای مجرب، با تجربه و اخلاق مدار.

همراهی گام به گام مهندسین و طراحان در حین روند اجرا که حاصل آن چیزی نبود جز جایگزینی شعارگونه های ” کیفیت و نظارت !!! ” با لمس واقعی کیفیت و اصالت.

ارایه مشاوره های لازم به کارفرما جهت اتخاذ تصمیمات درست در روند اجرای پروژه.

همراهی مداوم با کارفرمایان محترم در طول زمان اجرا و همچنین پس از تحویل پروژه.

اصرار بر طراحی و اجرای اصول و جزییات علمی ، حضور مستمر مهندسین و طراحان حین اجرا در کنار نیروها و به نوعی یکپارچه شدن آنها باعث بالا رفتن وافعی کیفیت و بروز کمترین خطاها و … همه اینها وقتی همراه شد با رعایت اصوا اخلاقی و صداقت در روابط با کارفرما باعث خوشنامی و رشد سریع مجموعه آکام استخر شد. این ویژگی ها موجب شد تا این مجموعه بتواند کارنامه ای موفق به قامت چندین ساله را در مدتی کوتاه تر تحت نام و برند آکام استخر ثبت نماید.

در نهایت ما بر این باوریم طراحی و ساخت استخر، جکوزی و سونا در تخصص ماست و “غرق شدن در لذت شنا ارمغان ما برای شما” خواهد بود.