نورپردازی در معماری جهت ایجاد آرامش در محیط استفاده می‌شود و در واقع نورپردازی اصولی دکوراسیون هر محیطی را جذاب تر می‌کند. استخر نیز جزو مکان های است که با نورپردازی میتوان جلوه خاصی در آن ایجاد کرد. استخر ها چه از نظر ایمنی و چه از نظر زیبایی به نورپردازی مناسب نیاز دارند چرا که باید برای افراد این امکان وجود داشته باشد تا در طول شب نیز شنا کنند و همچنین فضایی چشم نواز ایجاد کند. جهت خرید و دسترسی به مشخصات انواع چراغ های استخری بر روی هر کدام از محصولات کلیک کنید.

 

نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

نورپردازی استخر، جکوزی و سونا

نورپردازی فقط به استخر ختم نمیشود و شما در سونا و جکوزی میتوانید از چراغ های استخر استفاده کنید تا محیطی جذاب بوجود بیاورید. در نورپردازی این مکان ها میتوانید از چراغ های استخری با رنگ های متفاوت بکار بگیرید، بطوریکه ترکیب این نور ها با هم جذابیت ویژه ای را ایجاد کند.

چراغ های استخری موجود در فروشگاه آکام استخر همگی ضد رطوبت اند و کاملا در برابر آب و رطوبت مقاوم اند و دچار آسیب نمیشوند و میتوانید از این چراغ های استخری در کف و دیواره استخر براحتی استفاده کنید.

انواع چراغ های استخری

چراغ های استخری در دو نوع توکار و روکار در بازار موجود اند که نوع روکار آن شعاع نور گسترده تری نسبت به چراغ استخری توکار دارد وهمچنین بدون نیاز به کاسه و روی دیواره نصب میشوند.

چراغ های استخری توکار هیچ برجستگی در دیواره استخر به وجود نمی‌آورند چرا که به همراه کاسه بتنی در قسمت داخلی دیواره استخر نصب می‌شوند و کاملا هم سطح با دیواره هستند که جلوه طیبایی به ظاهر استخر میبخشد. تعمیر و تعویض چراغ استخری توکار کمی دشوارتر از نوع روکار آن میباشد.

قیمت چراغ های استخری

قیمت چراغ استخر و سونا و جکوزی با توجه به توان مصرفی، جنس، ولتاژ کارکرد، نوع کارکرد و ضد آب بودن کاملا متفاوت است. محصولات متنوعی که در این فروشگاه تجهیزات استخری ارائه شدند همگی از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار اند و شما به راحتی و با اعتماد کامل میتوانید جهت خرید چراغ های استخری اقدام کنید و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان فروش آکام استخر در تماس باشید.