مبدل حرارتی استخر با راندمان بالا جهت انتقال انرژی گرمایی، یعنی برای انتقال حرارت بین دو سیال کاربرد دارد. گرمایش آب استخر توسط مبدل های حرارتی گنترل میشوند و میتوان گفت مبدل حرارنی نقش اصلی سیستم گرمایشی استخر را به عهده دارد. نحوه کارکرد مبدل حرارتی استخر به گونه ای است که در دو طرف مدار آب گرم بویلر و آب استخر وجود دارد و بدون تماس مستقیم این دو سیال، حرارت آب گرم بویلر به آب استخر انتقال می یابد. جهت خرید و دریافت اطلاعات تکمیلی انواع مبدل حرارتی بر روی هرکدام از محصولات کلیک کنید.

 

نمایش دادن همه 7 نتیجه

نمایش 9 24 36

انواع مبدل

مبدل های حرارتی با جنس های تیتانیوم، مس و استیل در بازار در دسترس عموم قرار گرقته اند.

بطور کلی مبدل های حرارتی به مبدل‌های هوا خنک، مبدل‌های پوسته و لوله، مبدل‌های صفحه‌ای و مبدل‌های پره‌ای تقسیم میشوند که مبدل حرارتی مناسب استخر، مبدل حرارتی پوسته و لوله میباشد که نحوه کارکرد ان به این صورت است که یک سیال از درون لوله‌هایی که همگی به یک ورودی و خروجی وصل هستند و سیال دیگر با دمای متفاوت درون پوسته‌ای که دور لوله‌ها قرار دارد جاری می گردد و در نهایت گرما از طریق دیواره‌ی لوله‌ها از سیال گرم به سیال سرد، یعنی آب استخر منتقل می‌شود.

مبدل حرارتی جکوزی

از آنجایی که در جکوزی نیز به سیستم گرمایش آب نیاز میباشد و همچنین در آن بحث رسوب گیری و خوردگی وجود دارد، باید حتما مبدل جکوزی مقاومت بسیار بالایی در برابر کلر و سایر مواد شیمیایی موجود در آب داشته باشد. بهترین نوع مبدل حرارتی جکوزی، مدل پوسته و لوله استیل میباشد چرا که مقاومت بالایی در برابر اسید و کلر دارد و خیلی کمتر در معرض رسوبات قرار میگیرد و همچنین انتقال حرارت را به خوبی انجام میدهد و دچار سوراخ شدن و نشتی نمی شود.

قیمت مبدل حرارتی استخر

قیمت انواع مبدل استخر را بر اساس ظرفیت حرارتی، ابعاد، وزن و جنس متفاوت میباشد و شما میتواند از میان محصولات موجود در این صفحه از وبسایت فروشگاهی آکام استخر، بهترین و مناسب ترین محصول را متناسب با نیاز خود انتخاب کرده و جهت خرید از کارشناسان فروش ما راهنمایی بگیرید.