بازسازی استخر ها و عملیات ها و فرایند هایی که طی روند تعمیرات مجدد استخر انجام میشود آسان نیست و چالش و مشکلات متعددی را برای پیمانکار ساخت استخر و کارفرمایان بوجود آورده است . اعضای تیم آکام استخر ، بعد از سالها کسب تجربه در حوزه و شاخه های مرتبط با تصفیه آب ، طراحی و ساخت مجموعه های کوچک و بزرگ آبی از جمله ساخت استخرهای خانگی و عمومی، در این زمینه یعنی بازسازی استخر بهترین عملکرد را از خود نشان می دهند و هیچ نگرانی به جا نمی گذارند.

بیشترین مشکلات استخرهای جدید و قدیمی بجز فرسودگی ، ساخت غیر فنی و محاسبات غیر اصولی سازه استخر و استفاده از تجهیزات غیر استاندارد در موتورخانه استخر میباشد. خیلی از مالکان برای اینکه قیمت نهایی سازه کم باشد یا از نظر خودشان به صرفه باشد، ساخت استخر را به عوامل غیر فنی و غیر متخصص می سپارند که در نتیجه از مصالح نامرغوب استفاده می شود و ساخت استخر یک ساخت غیر فنی به حساب می آید. در این صورت در مدت کوتاهی آب استخر شروع به نشت نموده که به اصطلاح می گویند استخر آب کم میکنه یا آب نگه نمی دارد که در این وضعیت راهی جز بازسازی استخر باقی نمی ماند.

البته نیاز به بازسازی استخر همیشه بدلیل ساخت غیر فنی آن نیست، استخرها سازه های هیدرولیکی بسیار خاصی هستند که پس از دوره های زمانی نیاز به بازسازی استخر و تعمیرات دارند .

بازسازی استخر

بازسازی استخر توسط آکام استخر

دلایل بازسازی استخر

  1. ترک خوردن استخر که شامل ترک های دیوار و ترک کف استخر و ترک در کنج های استخر می باشد.
  2. شکسته شدن سازه که از بدترین مشکل هایی ست که برای یک استخر میتواند پیش بیاید.
  3. نشتی آب به دلیل پوسیدگی لوله و اتصالات
  4. کم شدن آب استخر به دلیل نشتی‌های ساختمان یا مشکلات در سیستم آب بندی
  5. عدم استفاده از چسب های مخصوص و عدم سیمانکاری اصولی
  6. تغییر کاربری استخربه عنوان مثال تبدیل استخر کشاورزی به استخر ویلایی
  7. عدم رعایت اصول مکانیک و هیدرولیکی سازه و در نتیجه عدم وجود استحکام کافی در استخر

و …

از آنجایی که با اهمیت ساخت استخر و بازسازی استخر آشنا شدید در نتیجه میتوان گفت اگر تصمیم به بازسازی استخرتان دارید حتما باید به یک شرکت و تیم معتبر مراجعه کنید و این کار را به پیمانکار ها و تیم های حرفه ای بسپارید.

شرکت آکام استخر مسئولیت ارائه استخری زیبا و دارای آب با کیفیت، مطلوب و پاکیزه برای مشتریان گرامی را بر عهده دارد و در خدماتی همچون بازسازی استخر بهترین خود را ارائه می دهد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از مشاوره کارشناسان شرکت آکام استخر در زمینه پروژه خود می توانند با ما در تماس باشند .

ارتباط با شرکت آکام استخر:

تهران – شهرک غرب -بلوار دادمان -بلوار درختی -خ سپهر -خ گلبرگ سوم -مجتمع تجاری یادگار – طبقه اول واحد 32

دفتر :021-88371983

دفتر :021-44692280

همراه :09120212235

همراه :09125508969