در واقع UPVC  مخفف انگلیسی Unplasticized Poly Vinyl Chloride میباشد که به معنی شکل سخت شده پلی وینیل کلراید می باشد. لوله و اتصالات یو پی وی سی در برابر انواع خوردگی ها بسیار مقاوم اند و کابرد گسترده آن در صنعت ساخت استخر و جکوزی به این دلیل است که در تولید آن از مواد بی بو، بدون مزه استفاده شده که هیچ اثری بر روی مایعات عبوری از آن نمی گذارد. جهت خرید و مشاهده قیمت و مشخصات محصولات بر روی هر کدام از لوله و اتصالات کلیک کنید.

نمایش 1–20 از 52 نتیجه

نمایش 9 24 36

پرایمر پی وی سی بیلی Bailey

539,000 تومان
پرایمر لوله و اتصالات پی وی سی Bailey کد محصول: P-1050 رنگ: بی رنگ استاندارد: ASTM F-656 حداکثر اندازه لوله: برای همه لوله ها ماندگاری: سه سال حداکثر VOC: <550 گرم در لیتر (VOC کم) ویسکوزیته: Water Thin

کلینر پی وی سی بیلی Bailey

358,000 تومان
کلینر لوله و اتصالات پی وی سی Bailey کد محصول: C-1020 رنگ: بی رنگ ماندگاری: سه سال حداکثر اندازه لوله: برای همه لوله ها حداکثر VOC: <550 گرم در لیتر (VOC کم) ویسکوزیته: Water Thin

چسب پی وی سی بیلی Bailey

484,000 تومان
چسب لوله و اتصالات پی وی سی Bailey کد محصول: L-5125 رنگ: طوسی ماندگاری: سه سال حداکثر اندازه لوله: 12 اینچ (300 میلی متر) حداکثر VOC: <600 گرم در لیتر ویسکوزیته: Heavy Bodied

چرا لوله اتصالات upvc بخریم؟

هیچکدام از  لوله اتصالات یو پی وی سی دچار زنگ زدگی، پوسیدگی و رسوب نمیشوند و کاملا بدون تغییر رنگ باقی میمانند و همچنین هیچ طعم یا بویی به آب نمیدهند که باعث اذیت شدن مصرف کنندگان شود و محصولاتی کاملا بهداشتی هستند.

تنوع بالا لوله اتصالاتUPVC در سایز و اندازه به تمامی مشتریان این امکان را میدهد که لوله و اتصالات را متناسب با نیازان اتخاب و خریداری کنند و شایان ذکر است که دیگر لوله ها از این تنوع بالا برخوردار نیستند.

اتصال چسبی و پوش فیت این محصولات، به شما این امکان را میدهد که بسیار آسان، سریع، بدون دردسر و بدون نیاز به تجهیزات خاصی، آن ها را نصب و راه اندازی کنید و از آنجایی که وزن این محصولات پایین است، در حمل و نقل آن به هیچ مشکلی بر نخواهید خورد.

همانطور که میدانید لوله های فلزی در برابر اسید وباز های موجود در فاضلاب دچار خوردگگب میشوند چرا که مقاومت خوبی در برابر آنها ندارند اما لوله و اتصالات یو پی وی سی دچار همچین مشکلی نمیشوند ومقاومت بسیار بالایی در برابر این عناصر دارند.

اتصالات پوش فیت

در انتهاب لوله های push fit سری ها بصورت نر و مادگی اند تا یک اتصال محکم برقرار شود. در واقع اتصال پوش فیت، اتصال سوکتی است و با فشار همراه میباشد. از این نوع اتصال بیشتر در خطوط انتقال آب و در ظرفیت ها و سایزهای بالا بکار میبرند.

اتصال چسبی

اتصال چسبی از روش های جدید اتصال بشمار میرود که کاربرد گشترده ای هم دارد. این نوع اتصال در طرفیت های بالا مورد استفاده قرار نمیگیرد اما در صنایع کوپکی همچون ساخت استخر و جکوزی اتصال چسبی یک گزینه کاملا مناسب است.

خرید لوله و اتصالات یو پی وی سی

خرید لوله و اتصالات یو پی وی سی از یک فروشگاه و برند معتبر، کیفیت نهایی لوله کشی شما را تضمین میکند. فروشگاه آکام استخر با کیفیت ترین لوله و اتصالات UPVC را جهت فروش در اختیار مشتریان خود قرار داده و شما براحتی میتوانید در این صفحه محصولات مورد نیاز خود را جستجو کرده و با بهترین قیمت از ما خریداری کنید.