پرده آب یکی از تجھیزات آبنما است و از انواع نازل های استخری می باشد که یک انتخاب مناسب و بسیار زیبا برای زیبایی استخر ها است. پرده آب میتواند در لبه ها و دیواره های استخر مورد استفاده قرار بگیرد و با شوتینگ و پرتاب آب به داخل استخر به صورت ورقه نازک و پرده ای شفاف جلوه خاصی به استخر میدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آبنما ها و اطلاع از قیمت خرید بر روی هر محصول کلیک کنید.

نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

کاربرد پرده آب

پرده آب بطور کلی به منظور جلوه بخشی و تزئین، ایجاد گردش آب و ماساژ دهی مورد استفاده قرار میگیرد و موارد استفاده آن فقط به محیط استخر ختم نمیشود و شما میتوانید از آن در لابی هتل ها و ساختمان ها، مطب، تراس و … نیز بکار بگیرید و زیبایی بصری به محیط تان ببخشید.

قیمت پرده آب

می توان گفت پرده آب توکار استخری نسبت به انواع آبنماهای استخر از قیمت مناسب تری برخوردار بوده و به همین دلیل گزینه ی اقتصادی تری بشمار میرود. خرید پرده آب استخری با بهترین و مناسب ترین قیمت، کار دشواری نیست و شما میتوانید با جستجو در این صفحه و مطالعه ویژگی های محصولات و دریافت لیست قیمت پرده آب، نسبت به خرید اقدام کنید.

خرید پرده آب استخری

پرده آب استخری، آب را با صدای دلنشین به سمت پایین پرتاب می کند و حتی می توانید با نورپردازی در شب، جلوه بیشتری به پرده آب ببخشید. چنانچه بدنبال خرید پرده آب با کیفیت هستید، این محصولات را میتوانید در این صفحه جستجو کنید و بهترین گزینه را مطابق نیازتان برگزینید. فروشگاه انلاین تجهیزات استخری آکام استخر، محصولات خود را با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و ضمانت به تمامی مشتریان خود ارائه میدهد و شما میتوانید براحتی و با اعتماد کامل نسبت به خرید پرده آب اقدام کنید.